Vítejte ve vzrušujícím světě bonusů a propagačních kódů od Mostbet! Pokud hledáte nejlepší nabídky pro hráče z České republiky v roce 2024, pak jste na správném místě. Kancelář připravila štědré dárky pro nováčky i stálé klienty. Výhledově řekněme, že celková výše bonusů přesahuje 25 000 Kč! Navíc je můžete získat nejen na sázkách, ale i ve hrách, a to dokonce bez vkladu. Zní to lákavě, že? Pak pojďme zjistit, který konkrétní mostbet bonus lze aktivovat právě teď.

Uvítací bonus mostbet cz

ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE BONUS

Uvítací bonus

mostbet cz bonus

Prvním a nejvýnosnějším bonusem je uvítací balíček pro nové hráče při jejich prvním vkladu. Je to 100 % dobíjecí částky do 8 000 Kč! To znamená, že pokud na svůj účet vložíte 8 000 Kč, dostanete stejnou částku navrch. Souhlas, skvělý začátek pro seznámení s platformou.

Důležité podmínky: bonus je udělen pouze za první vklad 350 Kč. Chcete-li vsadit, musíte zadat částku bonusu 5krát v expresních vlacích ze 3 událostí a kurz na každý zápas musí být alespoň 1,4 během 30 dnů. Maximální výherní částka z bonusu je 8 000 Kč.

ZÍSKAT BONUS

Bonus pro hry

Společnost má samostatný bonus – 125% na první vklad až do výše 8000 Kč speciálně pro hry! Ano, podmínky pro příjem jsou stejné jako v předchozí možnosti, ale kromě toho získáte dalších 250 roztočení zdarma v oblíbených automatech Book of Gold, Fat Santa nebo 243 Crystal Fruits.

Zatočení zdarma budou udělena rovným dílem 20 do 5 dnů po aktivaci bonusu. Doba platnosti každé dávky je 24 hodin od okamžiku registrace. Výhry z roztočení zdarma se připisují k bonusovému zůstatku a musí být vsazeny x35krát.

Chcete-li této nabídky využít, nezapomeňte při vytváření účtu vybrat tento bonus.

hry-bonus-mostbet

ZÍSKAT BONUS

Bonus za sázení

Bonus za sázení

Pro sportovní fanoušky jsou připraveny speciální akce. Jednak se jedná o klasický 100% bonus až 8 000 Kč na první vklad, o kterém jsme hovořili výše. A za druhé, jedná se o exkluzivní bonusy jako:

 • Sázky zdarma;
 • Pojištění sázek;
 • Zvýšené nabídky;
 • Splacení sázky;
 • Výkresy cen.

Kromě toho na stránce pravidelně běží dočasné akce – například sázky zdarma na sérii 10 sázek nebo 10% cashback za neúspěšné expresní sázky. Sledujte novinky v sekci „Promo“ na webu, ať vám neuniknou skvělé nabídky!

ZÍSKAT BONUS ZA SÁZENÍ

Žádný bonus za vklad

Mostbet dává každému novému hráči 5 bezplatných sázek po 20 Kč na hru Aviator jen za registraci. Nejlepší na tom je, že je nemusíte sázet a vaše výhry lze okamžitě vybrat.

Noví klienti také mohou získat 100 roztočení zdarma bez zálohy za instalaci mobilní aplikace. K tomu si stačí stáhnout software pro iOS nebo Android, zaregistrovat se a aktivovat bezplatná otočení v sekci „Bonusy“.

Takové bonusy lze také získat jednoduše za registraci (30 roztočení zdarma), za přihlášení k odběru sociálních sítí společnosti a za splnění dalších úkolů v sekci PENÍZE ZDARMA.

free-money-mostbet

ZÍSKAT BONUS BEZ VKLADU

Propagační kódy

promocode-mostbet

Dalším způsobem, jak získat mostbet bonus, je aktivace propagačních kódů. Jedná se o speciální kombinace písmen a číslic, které odemykají exkluzivní nabídky. Nejnovější propagační kódy můžete vyhledat na našich webových stránkách, ve zpravodaji kanceláře, u partnerů webu a v oficiálních komunitách sociálních médií.

Chcete-li aktivovat propagační kód, přejděte na svůj osobní účet, otevřete sekci „Bonusy“, zadejte kód do speciálního pole a klikněte na „Potvrdit“. Pokud kód funguje, bonus bude automaticky připsán na váš účet.

ZÍSKAT PROMO KÓD

Další promo akce pro pravidelné hráče

Mostbet si váží nejen nováčků, ale i stálých zákazníků. Mají řadu pravidelných akcí a nabídek.

Narozeninový bonus

narozeniny s mostbet

Získejte ke každé narozeniny garantovaný peněžní bonus – od 500 do 5000 Kč v závislosti na úrovni ve věrnostním programu. Chcete-li to provést, musíte svůj účet předem ověřit uvedením skutečného data narození ve svém profilu. O prázdninách bude bonus automaticky připsán na váš účet a bude k dispozici pro hraní po jednorázovém vsazení x40.

Cashback bonus

Získejte zpět část svých ztrát z neúspěšných sázek díky týdennímu cashbacku. Vsaďte si na sporty nebo hry a na konci týdne získejte zpět 5 % až 10 % své čisté ztráty ve skutečných penězích. Výše cashbacku závisí na vašem postavení ve VIP klubu: čím vyšší úroveň, tím vyšší procento návratnosti.

cashback mostbet

Posilovač akumulátoru

booster-mostbet

Sbíráte akumulátory z 5 a více akcí? Pak je tato akce určena právě vám! Stránka poskytuje zvýšení výherního kurzu pro každou úspěšnou expresní sázku. Velikost bonusu závisí na počtu akcí v kuponu:

 • 5 událostí – 5 %
 • 6 událostí – 7 %
 • 7 událostí – 9 %
 • 8 událostí – 11 %
 • 9 a více – 15 %

Průměrný kurz na výhru expresní sázky s bonusem Accumulator Booster je 8,23. To znamená, že váš potenciální zisk se může výrazně zvýšit!

Věrnostní program

Čím více budete sázet a hrát, tím více bonusů a výhod získáte. To je podstata věrnostního programu, který se skládá z 8 úrovní – od „začátečníka“ po „šampiona“. Hlavní výhody rostou s každým stavem:

 • Zvýšený cashback (až o 15 %)
 • Individuální bonusy a sázky zdarma
 • Exkluzivní dárky a propagační kódy
 • Zrychlený výběr peněz (až 15 minut)
 • Osobní VIP manažer

Chcete-li přejít na další úroveň, musíte nasbírat určitý počet bodů uzavíráním sázek a hraním her. Body do žebříčku vyprší po 3 měsících, proto je důležité zůstat aktivní.

Věrnostní program

Bet Buyback

Získejte jedinečnou příležitost pojistit jakoukoli jednotlivou sázku nebo více sázek a získat část svých peněz zpět, pokud prohrajete! Tato možnost se nazývá „výkup sázek“ a umožňuje vám snížit riziko dobrodružných sázek.

Náklady na odkup jsou fixní provize ve výši 10 % ze sázky. V případě prohry obdržíte na svůj účet „čistých“ 90 % z vsazené částky. Výplata je k dispozici pro jednotlivé sázky s kurzem 1,5 nebo vyšším, stejně jako pro expresní sázky a systémy s celkovým kurzem 2,5+.

Výhody z dlouhodobého hlediska: v loňském roce mohli hráči, kteří si pojistili sázky v celkové výši 100 tisíc korun, vrátit 87 % této částky a snížit čistou ztrátu na pouhých 13 %. A největší pojištěný expres byl za 23 tisíc korun – a stal se vítězem!

Závěr

Pojďme si shrnout naši recenzi nejbetového bonusu pro hráče z České republiky v roce 2024. Sázková kancelář nabízí výhodné nabídky pro všechny kategorie klientů – jak pro začátečníky, tak pro běžné hráče. Široký výběr bonusů za první vklad, věrnostní program, zvýšené cashbacky, pojištění sázek a další akce vám umožní získat další výhody a zvýšit své šance na výhru.

Podle statistik si hráči z České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024 aktivovali bonusy a propagační kódy Mostbet v celkové výši 147 milionů korun. Téměř polovinu této částky tvořily uvítací balíčky pro nové klienty. Průměrný bonusový zůstatek na aktivního hráče je 8 400 Kč.

Pokud jste se tedy u Mostbet ještě nezaregistrovali, nyní je čas tak učinit a uplatnit svůj bonus! Stačí přejít na web pomocí našeho odkazu, zadat propagační kód při registraci a získat až 5 000 Kč jako dárek na první doplnění účtu. Přejeme vám úspěšné sázky a velké výhry!

mostbet cz